• Sportowe Talenty

• Szanowni Rodzice

Ministerstwo Sportu i Turystyki wraz z Ministerstwem Edukacji i Nauki przygotowały bezpłatny program, którego celem jest poszukiwanie wśród dzieci i młodzieży kandydatów do uprawiania sportu zawodowego. Program ma również na celu aktywizację młodego pokolenia do częstszej aktywności fizycznej.

ulotka_SPORTOWE_TALENTY_(2).pdf

• Dzień Górnika 2022

• Po długiej przerwie nasi uczniowie ponownie odwiedzili górników na kopalni w dniu ich święta. Dzieci z klasy 4 i 5 włożyły w życzenia dużo serca, a wiersze i piosenki nagrodzone były dużymi brawami! Po występach dzieci odwiedził gość specjalny Bezpieczuś, który przypomniał nam zasady bezpiecznej pracy na kopalni. Czas szybko upłynął i po wejściu do kokpitu gigantycznej ciężarówki pora było się pożegnać i wracać do szkoły.  Do zobaczenia za rok !

• Najbardziej wyczekiwany gość

• Chociaż niektórzy  mieli obawy, czy św. Mikołaj będzie miał dla nich jakiś miły upominek, czy przysłowiową rózgę, to i tak wszyscy z niecierpliwością czekali na tego niezwykłego gościa.

To chyba najbardziej wyczekiwany gość w ciągu całego roku szkolnego. Ale żeby nie było – dzieciaki nie tylko nastawione na branie. Każda klasa przygotowała coś specjalnego dla św. Mikołaja. Były wierszyki i piosenki, ciastko i upominki i małe występy.

A Mikołaj, jak to Mikołaj - nie żałował prezentów - każdego obdarował i obiecał znowu nas odwiedzić za rok!

Do zobaczenia św. Mikołaju