• Prośba o 1% podatku

• Drodzy Rodzice,

organ prowadzący naszą szkołę – Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Górażdże - jest organizacją pożytku publicznego, na rzecz której można przekazać 1% podatku.

Stowarzyszenie bierze udział w projektach, w których wymagany jest również wkład własny i to właśnie Państwa 1% podatku jest tym wkładem, dzięki któremu mamy szansę otrzymać dofinansowanie do naszych działań.

W ramach tych projektów realizujemy takie przedsięwzięcia jak: dzień Św. Marcina, wyjazdy edukacyjne uczniów, warsztaty, półkolonie, festiwale nauki, sportowe potyczki rodzinne, spotkania z Mikołajem, jarmarki bożonarodzeniowe, Wigilie i wiele, wiele innych.

Jeżeli składasz zeznanie podatkowe, we wniosku wpisujesz numer KRS 0000309247.

Jeżeli składasz oświadczenie PIT-OP (emeryci i renciści), we wniosku wpisujesz sam  nr KRS 0000309247.

Dziękujemy!!!