• TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

• 22 lutego 2024r. nasi wybitni tenisiści Antoni Suchanek i Alan Węgrzyn zajęli VII miejsce w Wojewódzkim Finale Drużynowym w Niemodlinie.

23 lutego 2024r. Antoni Suchanek i Alan Węgrzn znów na podium, tym razem zdobyli odpowiednio II i III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci Tenisa Stołowego w Strzeleczkach, w kategorii Indywidualny Tenis Stołowy, dzięki czemu zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego 2024.

Gratulacje dla chłopców i trenera.

• WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE W GMINIE GOGOLIN

• 19 lutego 2024r. w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie odbyło się podsumowanie gminnego etapu wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Z radością informujemy, iż nasz uczeń, KRYSTIAN SZUKAŁA,

w Wojewódzkim Konkursie Geograficznym zdobył II miejsce w gminie Gogolin,                                              a w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym - I miejsce, uzyskując 90% punktów, dzięki czemu uczeń  klasy VII zakwalifikował się do III etapu Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego 2023/2024.

Serdecznie gratulujemy Krystianowi uzyskanych wyników i trzymamy kciuki za sukces w kolejnym etapie.

• WITAMY NOWYCH CZYTELNIKÓW

• W minioną środę w bibliotece miało miejsce ważne wydarzenie. Uczniowie klasy pierwszej byli pasowani na czytelników szkolnej biblioteki.  Z tej okazji obejrzeli wystawę książek, wśród których znalazły się liczne nowości zakupione w trakcie realizacji NPRC. Następnie pierwszoklasiści wypowiadali się o tym, jak należy dbać o książkę, by mogła służyć wielu czytelnikom. Z prezentacji  dowiedzieli się także, jak powstaje książka.

Na koniec spotkania uczniowie złożyli uroczyste przyrzeczenie i zostali  pasowani na czytelników. Na pamiątkę tego wydarzenia otrzymali DYPLOM CZYTELNIKA i smakołyki.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY I ZAPRASZAMY DO BIBLIOTEKI PO KSIĄŻKI.​​​​

ŻYCZYMY PIĘKNYCH WRAŻEŃ I LITERACKICH PRZYGÓD!

• DZIEŃ CHOREGO

• 11 lutego uczniowie naszej szkoły mieli okazję złożyć życzenia z okazji Dnia Chorego dotkniętym chorobą Górażdżanom. Krótki artystyczny występ dzieci z klas I-III pozwolił choć na chwilę oderwać się od codziennych trosk. Po zakończonym, wspaniałym pokazie uczniowie zostali zaproszoni na wspólny poczęstunek. Wręczyli wszystkim gościom drobne upominki i życzyli dużo radości i uśmiechu.

• GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

• 9 lutego 2024 roku odbyły się w naszej szkole gminne zawody tenisa stołowego.

Igrzyska dzieci:

1 miejsce Lena Kubiczek i Alicja Gniża.

2 miejsce Antoni Suchanek .

3 miejsce Alan Węgrzyn.

Drużynowo chłopcy 2 miejsce.

Igrzyska młodzieży:

1 miejsce Alan Schafirt.

2 miejsce Karol Porada  i Krystian Szukała.

Drużynowo chłopcy 1 miejsce w gminie Gogolin.

• WODZENIE NIEDŹWIEDZIA

• Jak co roku odwiedziła nas grupa przebierańców na czele z niedźwiedziem (SOŁECTWO GÓRAŻDŻE). Dziękujemy za życzenia, wspaniałą zabawę oraz tradycyjny mandat.

Do zobaczenia za rok :-)

• KARNAWAŁ

• Zabawa karnawałowa już za nami:) uczniowie naszej szkoły wspaniale bawili się w rytm muzyki puszczanej przez DJow, którzy robili wszystko co w ich mocy by wszystkie buzie były uśmiechnięte 😊😆 tańce,  konkursy, wspólne szaleństwo na parkiecie..tak upłynął nam czas zabawy. Szkoda, że te najlepsze chwile mijają tak szybko...jeszcze raz dziękujemy Panu Rafałowi Andreasikowi za bezinteresowną pomoc, uśmiech i zaangażowanie 👍👍👍😁

• JARMAK BOŻONARODZENIOWY

• Jarmark Bożonarodzeniowy Wrocławski, Berliński a nawet Wiedeński jarmark nie mogą pochwalić się tak wspaniałą atmosferą jak nasz szkolny. Małe i duże gwiazdy na scenie, słodki i wytrawny poczęstunek dla każdego, zabawa dla najmłodszych i tych odrobinę starszych. No i cała szkoła ubrana w świąteczny nastrój.