• WIGILIA SZKOLNA

• 22 grudnia 2023 r. uczniowie i pracownicy naszej szkoły uroczyście obchodzili szkolną wigilię.

Przy dźwiękach świątecznych piosenek podzieliliśmy się opłatkiem i życzyliśmy sobie wzajemnie wszystkiego co najlepsze.

Skorzystaliśmy również z okazji, aby ogłosić wyniki świątecznych konkursów.

🎄💫Magia świąt udzieliła się wszystkim🎄⭐️

• JAK CO ROKU ODWIEDZIŁ NASZYCH UCZNIÓW ŚW. MIKOŁAJ

• Dzisiaj w naszej szkole mieliśmy niewątpliwie zaszczyt gościć bardzo ważną osobę: świętego Mikołaja!

Przybył do nas z daleka, bo aż z odległej Laponii, żeby wysłuchać naszych piosenek i obejrzeć nasze występy. Chyba mu się podobało, bo obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami!

Dziękujemy, święty Mikołaju i do zobaczenia za rok!

• "HEJ GÓROL, CI JO GÓROL"

• We wtorek 5 grudnia, uczniowie klasy 5 mieli zaszczyt reprezentować szkołę na finale programu "Działaj lokalnie".

Dumnie relacjonowalismy przebieg dnia projektowego, który odbył się u nas w szkole. Następnie przedstawiliśmy filmik, który podsumował pięknie wszystkie nasze wysiłki. Zaśpiewaliśmy też piosenkę "Hej górol, ci jo górol", która z przytupem zakończyła naszą prezentację.

Szkoła zdobyła trzecie miejsce wśród 7 zgłoszonych projektów!

🥳 Gratulujemy Wszystkim zaangażowanym! To było wspaniałe doświadczenie 👍💪🏆

• BLACK FRIDAY

• ...to prawdziwe święto dla łowców okazji i poszukiwaczy promocji....
            i tak właśnie było u nas w szkole - Wielka Promocja oraz atrakcyjne BONY dla najlepszych.

• DZIEŃ GÓRNIKA 2023

• Jest takie miejsce w naszej gminie,

które na całą krainę słynie,

a w nim kopanlia odkrywkowa - jedna, jedyna i wyjatkowa,

gdzie '' Biali Górnicy'' wapień wydobywają, zasoby Ziemi odkrywają.

Ciężko pracują - nie próżnują,

dobrą robotę wykonują.

Życzymy Państwu dużo radości, wytrwałości i górniczych pokładów cierpliwości.

Niech zdrowie dopisuje i sił do wykonywanego zawodu nigdy nie brakuje.

Szczęść Boże!

Uczniowi SPSP w Górażdżach wraz z nauczycielami i rodzicami.