• Realizacja - kwiecień 2024

• #LaboratoriaPrzyszłości i #LaboratoriaPrzyszlosci

W związku ze zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Ziemi przygotowaliśmy na chemii ekologiczne (bez fosforanów) i ekonomiczne (koszt 1 kupionej tabletki to ok.2 zł naszej 20 groszy) produkty do zmywarek.  Nie dość, że nasze talerze będą lśniły bez szkodliwej chemii to jeszcze przy każdym myciu zmywarka będzie odkamieniana. Pracowaliśmy w fartuchach z Laboratoriów Przyszłości😊

Dnia 16.04 klasa 3 na języku mn. narod. niemieckiego zaprojektowała/utworzyła własne przedstawienia, wykorzystując poznane słówka z tematu o zamkach rycerskich i cechach charakteru. Zdjęcia z przedstawień dzieci wykonały za pomocą aparatu cyfrowego zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

16.04.2024 klasa 2 poznała nazwy zwierzątek domowych po niemiecku na lekcji języka mn. nar. niemieckiego. Poznali jakie rasy piesków pochodzą z krajów niemieckojęzycznych i wykonali rysunki swoich pupili. Zdjęcia zostały wykonane dzięki aparatu cyfrowemu zakupionego w ramach projektu laboratoria przyszłości.

Klasa 4 uczy się pracy z Tinkercad.

Klasa 1 poznawała po angielsku sposoby poruszania się zwierząt. Zabawę w "The Tiger can jump" uwiecznilismy za pomocą aparatu fotograficznego pozyskanego w ramach programu Laboratoria Przyszłości.