• Witamy na naszej stronie

Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.

• OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO

26 kwietnia 2024 r. w PSP Kamień Śląski odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Drużyna z naszej szkoły, w składzie Krystian Szukała, Adam Konieczko i Emilia Stachowiak, zdobyła I miejsce i będzie reprezentowała powiat krapkowicki na eliminacjach wojewódzkich 18 maja w Nysie.

• OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

25 kwietnia 2024 r. Lena i Przemek, uczniowie naszej szkoły, odebrali nagrody za II i III miejsce w etapie powiatowym w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy"

• DZIEŃ BEZ PLECAKA

Po raz kolejny z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obchodziliśmy w naszej szkole DZIEŃ BEZ PLECAKA!
            Kreatywność i pomysłowość naszych uczniów nie zna granic…. zobaczcie ich "nieplecakowe" rozwiązania :)

• WARSZAWA 18- 19 kwietnia 2024r.

Nasza wycieczka do Warszawy rozpoczęła się od zwiedzania Starego Miasta, podziwiając jego zabytkową architekturę, kolorowe kamienice i tętniący życiem Rynek Główny. Następnie udaliśmy się pod Grób Nieznanego Żołnierza, aby oddać hołd poległym bohaterom. Na chwilę zanurzyliśmy się w podziemnym świecie, korzystając z metra, by dotrzeć na Stadion Narodowy. Tam mogliśmy podziwiać imponującą konstrukcję i poznać historię tego miejsca.

• STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH

Standardy ochrony małoletnich to zestaw zasad i procedur, które mają chronić dzieci i młodzież w placówkach oświatowych przed wszelkimi sytuacjami, w których mogliby zostać skrzywdzeni.

W konstruowaniu „Standardów Ochrony Małoletnich” przyjęto następujące założenia:

1. W szkole nie są zatrudnione o

• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0