• Witamy na naszej stronie

Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.

• "HEJ GÓROL, CI JO GÓROL"

We wtorek 5 grudnia, uczniowie klasy 5 mieli zaszczyt reprezentować szkołę na finale programu "Działaj lokalnie".

Dumnie relacjonowalismy przebieg dnia projektowego, który odbył się u nas w szkole. Następnie przedstawiliśmy filmik, który podsumował pięknie wszystkie nasze wysiłki. Zaśpiewaliśmy też piosenkę "Hej górol, ci jo górol", która z przytupem zakończyła naszą prezentację.

• BLACK FRIDAY

...to prawdziwe święto dla łowców okazji i poszukiwaczy promocji....
            i tak właśnie było u nas w szkole - Wielka Promocja oraz atrakcyjne BONY dla najlepszych.

• DZIEŃ GÓRNIKA 2023

Jest takie miejsce w naszej gminie,

które na całą krainę słynie,

a w nim kopanlia odkrywkowa - jedna, jedyna i wyjatkowa,

gdzie '' Biali Górnicy'' wapień wydobywają, zasoby Ziemi odkrywają.

Ciężko pracują - nie próżnują,

dobrą robotę wykonują.

Życzymy Państwu dużo radości, wytrwałości i górniczych pokładów cierpliwości.

• 105. ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

10. listopada klasy 5 - 8 uczestniczyły w niecodziennych zajęciach poświęconych 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie ppodstawowe fakty z naszej historii, wysłuchać kilku wzruszających tekstów muzycznych i poetyckich, a także wykonać zadania sprawdzające naszą wiedzę o Polsce. Uświadomiliśmy sobie z całą mocą, że Ci, którzy zginęli za naszą wolność, zasługują na naszą pamięć i szacunek.

• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Poniedziałek 29.04.2024