Nasi mali goście – wizyta przedszkolaków
Dziś nasza szkoła wypełniła się dziecięcą radością i śmiechem – odwiedziły nas kochane przedszkolaki!
Było nam ogromnie miło gościć tak wyjątkowych i uroczych małych ludzi. Ich ciekawość, uśmiechy i otwarte serduszka wniosły do naszej szkoły mnóstwo pozytywnej energii.
Dziękujemy za tę piękną wizytę – cieszymy się, że byliście z nami! Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania – z otwartymi ramionami czekamy na Was ponownie!