• Realizacja w naszej szkole

• W maju nasza szkoła przystąpiła do realizacji Narodowego Projektu Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Otrzymaliśmy z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dofinansowanie dla szkolnej biblioteki  w wysokości 1600 zł.  Pozyskane pieniądze przeznaczymy na zakup książek i wyposażenie  biblioteki.

W związku z przystąpieniem do NPRC w szkole odbędą się projekty klasowe, w których uczestniczyć będą uczniowie wszystkich klas.  Będą miały miejsce także inne wydarzenia promujące czytelnictwo.

Mam nadzieję, że realizacja zadań projektowych zachęci uczniów do częstszego sięgania po dobrą książkę. Niech literatura  będzie dla młodych czytelników źródłem wspaniałych  przygód i pięknych  emocji.

Wszelkie informacje o realizacji programu w naszej szkole znajdują sie w zakładce Strefa ucznia - Biblioteka